2015-03-01 00:00:00

-

MAITINIMO IR APGYVENDINIMO PASLAUGOS

Užsakydami paslaugas Jaunimo sodyboje,  jūs kartu remiate ir fondo globojamus vaikus bei jaunuolius iš skurdžių šeimų, tuo pačiu prisidedate prie fondo išlaikymo ir plėtros. Dėkojame Jums.

Tel.: 8 62712522


Plačiau
 
2012-02-28 15:47:05

-

% parama

Skirkite 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Jaunimo sodybai


Plačiau
 

Jaunimo sodyba

Įkurta 2000 m. birželį,  Kėkštų k., Kretingos rajone, Jaunimo sodyba yra visus metus veikianti edukacinė darbo ir poilsio stovykla jaunimui ir geros valios suaugusiems. Tai didžiulis kaimo vienkiemis, apsuptas miškų, kur sudarytos geros sąlygos kūrybingam laisvalaikiui ir kitai veiklai. 

Jaunimo sodybos tikslas  -  padėti vaikams ir jaunuoliams iš skurdžių šeimų formuoti pozityvią pasaulėžiūrą, puoselėti dorovę, stiprinti bendruomenines vertybes. Vaikams ir jaunuoliams, jų gausioms šeimoms čia yra teikiama materialinė ir dvasinė  pagalba. Jaunimo sodyba globoja iki 100 vaikų iš: Kretingos ( Padvarių k., Kurmaičių k., Kluonalių k., Dupulčių k., Budrių k., Jokūbavas, Tolių k., Kėkštų k., Trakių k.) bei Klaipėdos raj. ( Kretingalė, Peskojų k., Stančių k., Kalnuvėnų k. ).

 

 

       
Sodybos įkūrėjas yra krikščionių saleziečių kunigas misionierius Hermanas Šulcas, tad  čia propaguojamos krikščioniškos vertybės.    

Vasarą Jaunimo sodyboje gausu stovyklautojų. Sodybą supantis miškas, šalia tekantis upelis, pamiškėje sirpstančios žemuogės, grynas oras ir begalinė erdvė  nei vieno nepalieka abejingo. 

Su vaikais dirba pedagogai, psichologai ir studentai, padedantys socialiai remtiniems vaikams ir jaunimui lengviau adaptuotis visuomenėje. Iniciatyvūs ir veiklūs daugiau galimybių gyvenime turintys  jaunuoliai sodyboje savanoriauja,  o globojami vaikai ir jaunimas kaupia bendravimo ir bendradarbiavimo patirtį, tobulėja kartu su jaunaisiais altruistais. Sodybos vaikus dažnai aplanko iš Misijos Ruandoje grįžęs kunigas J.H. Šulcas. Čia dažnai  vieši juodaodžiai svečiai  ir kunigo globotiniai iš tolimosios  Afrikos.

Jaunimo sodybos  kolektyvas yra sukaupęs nemažą patirtį neformaliojo ugdymo srityje. Vadovai ir savanoriai dalyvauja  įvairiuose seminaruose. Jaunimo sodyboje   savanoriauja studentai, studijuojantys psichologiją, režisūrą, aktorystę, modernujį šokį, muziką, lietuvių ir anglų literatūrą, viešąjį administravimą, istoriją, rekreaciją, socialinį darbą.

 

putbala 2  x 20.JPG